Yaşar İpek’ten platonik aşk itirafı! ‘Esmer ve genç bir popçu’

Seren Serengil ile 2018 yılında evlenip, 2020’da olaylı bir boşanma süreci yaşayan Yaşar İpek, son 1,5 aydır meslektaşına platonik hayranlık beslediğini söyledi. Şarkıcı, Türkiye’de onun adında başka bir isim daha yok diyerek, güzemli popçuya dair ipucu da verdi.

Yaşar İpek’ten platonik aşk itirafı! ‘Esmer ve genç bir popçu’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.05.2024
A+
A-

Yaşar İpek, modacı Pınar Kerimoğlu’nun YouTube kanalına konuk oldu. Özel yaşamı ve hayatındaki kırılma noktasına dair konuşan 43 yaşındaki sanatçı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“ASLA PİŞMAN DEĞİLİM”

“Aldığın en büyük karar neydi?” sorusuna İpek, “Sanırım dokuz yaşında ilkokul öğretmenimden ders sırasında ‘Tuvalete gidebilir miyim?’ diye izin alıp, okulu bırakmam olmuştur. O gün onu yapmam gerekiyordu, ailevi sebeplerden dolayı bunu yaptım ve asla pişman değilim” cevabını verdi.

Yaşar İpek'ten platonik aşk itirafı! 'Esmer ve genç bir popçu'

“BENİ KOLAYLIKLA FARK EDEBİLİR”

Ünlü şarkıcıdan aşk hayatı hakkında çarpıcı bir itiraf da geldi. Yaklaşık 1,5 aydır bir meslektaşına platonik hayranlık beslediğini belirten Yaşar İpek, “Esmer ve genç bir pop sanatçısı. Sanırım Türkiye’de onun adında başka bir isim daha yok. Eğer dikkat ederse ve sosyal medya hikayelerine bakan birisi ise beni çok kolaylıkla fark edebilir” açıklamasını yaptı.

Yaşar İpek'ten platonik aşk itirafı! 'Esmer ve genç bir popçu'

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.