SON DAKİKA: Aziz Yıldırım’dan adaylık hazırlığı! ‘Benden haber bekleyin’

Son dakika haberler: Fenerbahçe olağan seçimi öncesinde Aziz Yıldırım cephesinde hareketlilik…

SON DAKİKA: Aziz Yıldırım’dan adaylık hazırlığı! ‘Benden haber bekleyin’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Süper Lig’de Galatasaray’ın 6 puan gerisine düşen ve şampiyonluk umutları azalan Fenerbahçe’de gözler olağan seçimli genel kurula çevrildi. Adaylığını resmen açıklayan Sadettin Saran’ın yanı sıra Ali Koç’un da aday olması bekleniyor.

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım’ın da adaylık hazırlığında olduğu belirtildi. Yıldırım’ın ekibine ‘Hazır olun’ talimatı verdiği ifade edildi. İşte detaylar…

GÖZLER SEÇİME ÇEVRİLDİ

Fenerbahçe’de gözler olağan seçimli genel kurula çevrildi. Sarı-lacivertlilerin tüzüğüne göre Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı mayıs ayı içerisinde yapılacak. Kulüp olağan seçimli genel kurul için henüz resmi bir açıklama yapmadı.

SON DAKİKA: Aziz Yıldırım'dan adaylık hazırlığı! 'Benden haber bekleyin'

SARAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç’un henüz aday olup olmayacağı belirsizliğini korurken ilk resmi aday Sadettin Saran oldu. Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Şekip Mosturoğlu, Sadettin Saran’ın resmi olarak Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Mostuoğlu yaptığı açıklamada, “Saadettin Saran’ın başvurusu bizden evvel yapılmış divan kuruluna. Biz inceledik dosyayı, hem yüksek divan kurulu hem sicil kurumundan geçirilmiş. Elimizde bitirilmiş bir süreç var. Saadettin Saran, resmi bir aday. Altında önerenlerin olduğu 500’den fazla imzası var. 24 Mayıs, Fenerbahçe başkan adayları için son başvuru tarihi.” sözlerini sarf etti.

SON DAKİKA: Aziz Yıldırım'dan adaylık hazırlığı! 'Benden haber bekleyin'

AZİZ YILDIRIM’DAN ADAYLIK HAMLESİ

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım’ın da adaylık hazırlığında olduğu belirtildi. Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre Aziz Yıldırım başkanlık döneminde birlikte çalıştığı sportif ve idari ekiplerine, ‘Hazır olun ve benden haber bekleyin‘ talimatını verdi.

AZİZ YILDIRIM’DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan adaylık iddialarına cevap vermişti.

Aziz Yıldırım açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

“Son günlerde, şahsımla ilgili yazılı ve görsel basında bir çok asılsız haberler ve yorumlar yer almakta, kamuoyu manipüle edilmektedir.

Daha önce de bir çok kez ifade ettiğim gibi, ben herhangi bir planlama ve çalışma içerisinde olursam, bunu bizzat kamuoyuyla paylaşırım.

Şahsım tarafından yapılan bilgilendirmeler dışında, hakkımda yapılan manipülatif haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederim.”

SON DAKİKA: Aziz Yıldırım'dan adaylık hazırlığı! 'Benden haber bekleyin'

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.