Mahmut Tuncer estetik yaptırdı! ‘Sen de mi Brütüs?’

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer de estetik yaptıran ünlüler kervanına katıldı. Yüzündeki kırışıklıklardan şikayetçi olan ünlü isimin estetik sonrası haline, sosyal medyada yorum yağdı.

Mahmut Tuncer estetik yaptırdı! ‘Sen de mi Brütüs?’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.05.2024
A+
A-

3 Mayıs’ta vizyona girecek ‘Bakkal Amca Mahmut Tuncer’ filminin oyuncuları, önceki gün Torun Center Sinemaları’ndaki ilk gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer, absürt bir açıdan ele alınan biyografi filmin galasına siyah önlükle gelmesi hakkında konuşmuştu.

Mahmut Tuncer estetik yaptırdı! 'Sen de mi Brütüs?'

“KÜÇÜKLÜĞÜMÜ DE BEN OYNUYORUM”

Şimdi diyeceksiniz; bu adam neden önlükle gelmiş? Sportif olsun diye değil. Mahmut Tuncer’in çocukluğunu oynatıyorlar. Filmin esprisi bu, küçüklüğümü de ben oynuyorum. Arkadaşlar montaj yaparken çok eğlenmiş, biz de izlerken eminim eğlenip güleceğiz. ‘Bakkal Amca’, bir Mahmut Tuncer eseri. Çocuklar bu şarkıyı dünya sıralamasına taşımışlar. Mahmut Tuncer’in adının geçtiği her yerde üzüntü değil, tebessüm kaplıyor yüzlerini.

Mahmut Tuncer estetik yaptırdı! 'Sen de mi Brütüs?'

ESTETİK YAPTIRDI!

62 yaşındaki Mahmut Tuncer, son olarak estetik doktorunun kapısını çalmasıyla gündeme geldi. Yüzündeki kırışıklıklardan şikayetçi olan ünlü isim, tüm yüz gençleştirme (YouLift) işlemi yaptırarak 10 yaş gençleşti.

Tuncer’in estetik sonrası haline, sosyal medya kullanıcılarından yorum yağdı.

Mahmut Tuncer estetik yaptırdı! 'Sen de mi Brütüs?'

İŞTE O YORUMLAR

– Sertab Erener ve Rafet el roman dan çok daha iyi durmuş.
– Mahmut El Roman!
– Sen de mi Brütüs?
– Ah Mahmut ağabey, doğal olan bir sen kalmıştın…
– Bence başarılı, abartı değil.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.