Erol Bilecik açıkladı! Sadettin Saran ile görüşülecek

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Ali Koç’un talebi doğrultusunda Sadettin Saran ile görüşüleceğini açıkladı.

Erol Bilecik açıkladı! Sadettin Saran ile görüşülecek
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un talebi doğrultusunda Seçimli Olağan Genel Kurul ile ilgili istişarede bulunmak üzere Sadettin Saran ile görüşme gerçekleştirileceğini duyurdu.

Erol Bilecik açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Başkanımız Ali Y. Koç’un talebi doğrultusunda, Fenerbahçe SK Seçimli Olağan Genel Kurulumuz ile ilgili istişare yapmak üzere Sayın Sadettin Saran ile 11 Mayıs Cumartesi (yarın) bir görüşme gerçekleşecektir.”

MOSTUROĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLAMIŞTI

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Şekip Mosturoğlu, Haziran ayında gerçekleştirilecek başkanlık seçimindeki ilk resmi adayın Sadettin Saran olduğunu açıklamıştı.

Sadettin Saran’ın adaylık sürecinin tamamlandığını belirten Şekip Mosturoğlu, “Sadettin Saran’ın başvurusu bizden evvel yapılmış Divan Kurulu’na. Biz inceledik dosyayı, hem Yüksek Divan Kurulu hem Sicil Kurulu’ndan geçirilmiş. Elimizde bitirilmiş bir süreç var. Sadettin Saran, resmi bir aday. Altında önerenlerin olduğu 500’den fazla imzası var. 24 Mayıs, Fenerbahçe başkan adayları için son başvuru tarihi” ifadelerini kullanmıştı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.